🎁V polovici mesiaca sa konalo už 6. zasadnutie Správnej rady, na ktorom sa prerozdelila suma 29 800 € pre 53 rodín z nášho kraja. Finančná pomoc bola určená pre 29 rodín z mesta Humenné, ktorým letné povodne zanechali veľké škody a 24 rodinám, ktoré sa boria so zdravotnými či finančnými ťažkosťami.

🎁Darovaním zánovného notebooku 🧑‍💻 sme pomohli 7 člennej rodine, ktorá po požiari bytu prišla úplne o všetko.

🎁Spolu so zamestnancami Úradu PSK sa nám poradilo zabezpečiť nový notebook aj pre Nikolku 💻 a jej súrodencov, ktorí v tomto čase pandémie mali možnosti na vzdelávanie veľmi obmedzené, pretože im chýbalo potrebné technické zabezpečenie pre výučbu z domu.

🎁Balík plný praktických vecí, školských pomôcok 🖊📕 a sladkostí 🍫poputoval do Bardejova pre chlapca, ktorý si mohol pod stromčekom nájsť aspoň tieto maličkosti.

🎁Zamestnanci Úradu PSK sa v predvianočnom čase aktívne zapájali do procesu pomáhania finančnými ale aj nefinančnými darmi. ĎAKUJEME všetkým a v neposlednom rade našim donorom, sponzorom a dobrodincom, bez ktorých by naša práca nemohla fungovať 🙏

Tento netradičný rok sa blíži ku koncu, sme však vďační za všetko krásne 🥳 čo sme v tomto roku prežili a do ďalšieho roka si želáme najmä ➡️ zdravie ⬅️ pre všetkých